درباره ما

درباره شرکت بسته بندی سالاد و سبزیجات سُتال (ارنواز سبزی ساوه)
پرسش و پاسخ

کاربران و هموطنان عزیز، در صورت وجود هرگونه سوال به بخش سوالات متداول مراجعه فرمائید.

شکایت، انتقاد و پیشنهاد

در صورت بروز هرگونه گزارش تخلف، شکایت، انتقاد و پیشنهاد از طریق تماس با ما اقدام فرمایید.

درخواست نمایندگی

کاربران عزیز، برای اطلاع از شرایط و ارسال درخواست از طریق درخواست نمایندگی اقدام فرمایید.

ثبت سفارش

کاربران عزیر، برای ثبت سفارش محصولات سُتال می توانید از بخش ثبت سفارش سُتال اقدام فرمائید.

درباره ما

شرکت ارنواز سبزی ساوه در سال ۱۳۹۵ در راستای امنیت و اصلاح الگوی مصرف مواد غذایی و تحقق شعار خود «انتخاب سُتال ، انتخاب سلامتی» تاسیس گردید. درک و برآورده سازی نیازها و خواسته های مشتریان اولین و مهمترین خط مشی شرکت سُتال می باشد. بدین سبب سُتال برای جلب رضایت مشتریان خود با افزایش کیفیت محصولات و تولیدات خود با به کارگیری ابزار و سیستم مدیریت نوین، تجهیز و توسعه آزمایشگاه از لحاظ فنی و تخصصی، به کارگیری بروزترین ماشین آلات و تجهیزات کامل در تولیدات انواع سبزی، استفاده از تجهیزات و سیستم های اداری بروز همچنین بهره گیری از سیستم تحویل درب منزل (دلیوری) آماده تامین و پخش انواع سبزی تازه، سبزی خشک و سبزی سرخ شده در سطح گسترده می باشد.

ماموریت شرکت ارنواز سبزی ساوه تهیه و توزیع انواع مایحتاج سبزیجات خانوارها با تاکید بر تعهد اجتماعی، سلامت و بهداشت کامل محصولات می باشد.

ارنواز سبزی همواره بر بهبود فرآیندها و ارتقاء سطح کیفی محصولات خود در جهت تامین رضایت مشتری و تعهد اجتماعی تاکید داشته و به خلاقیت، مسئولت پذیری و مشارکت همکاران خود بها خواهد داد.

آرزوی شرکت ارنواز سبزی ساوه صادرات محصولات خود به اقصی نقاط کشور عزیزمان و سایر کشورهای جهان همچنین کسب امتیاز برترین شرکت توزیع کننده سبزیجات بسته بندی در ایران می‌باشد.

ارنواز سبزی ساوه

تهیه و توزیع انواع مایحتاج سبزیجات در بسته بندی های بهداشتی و همچنین ارائه کیفیت بالا با به کارگیری بروزترین ماشین آلات و تجهیزات کامل در تولیدات انواع سبزی و ارسال محصولات به اقصی نقاط کشور

« انتخاب ستال ، انتخاب سلامتی »