همکاری ارنواز سبزی ساوه و فروشگاه زنجیره ای کوروش
۱۳۹۵-۱۱-۰۷ سبزی بسته بندی شده / سبزی تازه / سبزی خرد شده / سبزی سرخ شده / سبزیجات / سبزیجات خشک بدون دیدگاه

ارنواز سبزی و فروشگاه کوروش

همکاری رسمی شرکت ارنواز سبزی ساوه و فروشگاه زنجیره ای کوروش
مفتخریم به اطلاع شما عزیزان برسانیم که شرکت ارنواز سبزی ساوه با نام تجاری ارنواز سبزی همکاری خود را با نخستین فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در شهرستان ساوه شعبه اول بهزیستی آغاز نموده است. شما عزیزان می توانید جهت خرید سبزی اعم از سبزی تازه، سرخ شده و سبزی خشک به فروشگاه فوق مراجعه فرمایید. فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با هدف ارائه محصولات تند گردش با کیفیت بالا و قیمت مناسب در سراسر کشور بنا شده است. کالاهای تند گردش که غالبا خواروبارهایی برای مصارف روزانه، هفتگی و ماهیانه می باشد با تخفیفات همیشگی در دسترس خانواده های ایرانی قرار می گیرد. این کالاها از برندهای معتبر داخلی تهیه شده و به دست مصرف کنندگان عزیز می رسد. فروشگاه زنجیره ای افق کوروش هم اکنون در ۲۶ استان کشور در حال فعالیت می باشد.
 
 

ارنواز سبزی ساوه

ارنواز سبزی در شهرستان ساوه به طور رایگان خرید شما همشهریان عزیز را به دستتان می رساند . فقط کافیست با شماره های ۰۸۶۴۲۴۷۸۱۸۱ – ۰۸۶۴۲۴۷۸۱۸۳ تماس حاصل فرمایید .
 
ارنواز سبزی
 
شرکت ستال در تلاش است در کنار ارسال رایگان در خرید غیرحضوری سبزی، جهت سهولت دسترسی شما عزیزان شعبه های بیشتری را تحت پوشش قرار دهد. لازم به ذکر است خرید سبزی در فروشگاه افق کوروش شامل ۱۵ درصد تخفیف برای شما عزیزان می باشد.
 
 

انتخاب ستال ، انتخاب سلامتی

فیلم سبزی ستال در فروشگاه کوروش ساوه

 
همکاری شرکت ارنواز سبزی و فروشگاه زنجیره ای کوروش
ارزانتر از همه جا فقط در کوروش بهزیستی با سبزی ستال
تلفن های تماس شرکت ، جهت خرید غیر حضوری و ارسال رایگان: ۰۸۶۴۲۴۷۸۱۸۱  –  ۰۸۶۴۲۴۷۸۱۸۳
 

لینک کانال تلگرام ارنواز سبزی

https://telegram.me/joinchat/DZgSpUFEQr8PBiFxdM66aA

لینک سوپر گروه تلگرام
https://t.me/joinchat/AAAAAEEzyuKeOCVXDPskQA