سبزی آشی
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ سبزی آش / سبزی بسته بندی شده / سبزی تازه / سبزی خرد شده / سبزی سرخ شده / سبزیجات / سبزیجات خشک بدون دیدگاه

سبزی خرد شده

یکی از لذیذترین غذاها در میان ایرانیان آش رشته می باشد. یکی از اصلی ترین ترکیبات آش رشته، سبزی آشی است که شامل سبزی تره، جعفری، گشنیز و اسفناج می باشد. سبزی آشی در دسته بندی سبزی خرد شده قرار دارد .

شما عزیزان جهت تهیه سبزی آشی می توانید به وب سایت اصلی ما به آدرس سایت ستال مراجعه نموده و با رفتن به منوی ثبت سفارش ، خرید سبزی خرد شده آشی را درخواست نمایید و یا با شماره های موجود در منوی تماس با ما ، تماس گرفته تا سفارش خود را به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید. برای آشنایی با سبزی خرد شده آشی شرکت ستال با ما همراه باشید.
 

 

طرز تهیه سبزی آشی ستال

سبزی های موجود در سبزی آشی از بهترین مزرعه ها به کاملا صورت مستقیم تهیه می شود. سبزی های تازه به کارخانه ستال منتقل شده و جهت گل زدایی و پاک سازی وارد دستگاه ها می شوند. پس از انجام مرحله پاکسازی جهت شستشو و ضدعفونی به دستگاه های مدرن منتقل می شوند.

سپس آب گیری سبزی ها انجام شده و توسط دستگاه های خردکن پیشرفته سبزی خرد شده و پس از تایید آزمایشگاه مبنی بر سلامت و بهداشتی بودن کامل محصول برای بسته بندی آماده می شود. در این مرحله به صورت کاملا بهداشتی سبزی بسته بندی شده و آماده مصرف می باشد.

در این بخش قصد داریم در مورد نحوه تهیه سبزی آشی به روش سنتی توضیحات مختصری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم با ما همراه باشید.

سبزی آشی از طریق میدان تره بار و یا ماشین های سبزی فروشی تهیه می شود. برای پاک کردن سبزی ها، باید بخش های زرد شده، ابتدا و انتهای تره ها گرفته شود. ساقه های جعفری و گشنیز را جدا کرده و دور ریخته می شود.

برگ های اسفناج را نیز به همراه ساقه های نازک و ترد آن جدا نموده و مابقی دور ریخته می شود.
 
سبزی آشی
 

شستشوی سبزی آشی

برای شستشو سبزی آشی آنها را درون ظرفی ریخته و خیس می شود بهتر است مقداری مایه ضدعفونی کننده سبزی به آن اضافه شود و پس از ۱۰ دقیقه شستشوی سبزی ها انجام شود. پس از مرحله شستشو سبزی ها برای آبگیری به آبکش منتقل می شود.

پس از اینکه آب اضافی درون سبزی ها گرفته شد به صورت دستی و یا توسط دستگاه های خرد کن سبزی ، سبزی آشی خرد می شود. سبزی آشی باید به صورت متوسط به عبارتی نه خیلی ریز و نه خیلی درشت خرد شود. در مرحله نهایی نیز سبزی به همان صورت خام فریز می شود.
 
شرکت ستال ارائه دهنده انواع سبزی خرد شده، سبزی خشک، سبزی بسته بندی در خدمت شما عزیزان می باشد.
 

انتخاب ستال، انتخاب سلامتی