ساوه
۱۳۹۶-۰۵-۳۱ سبزی تازه / سبزی خرد شده / سبزی خورشتی / سبزیجات بدون دیدگاه

ارنواز سبزی شهرستان ساوه

ساوه یکی از شهرستان ها و دومین شهر بزرگ استان مرکزی می باشد که جمعیت آن در سرشماری سال ۱۳۹۵ ، حدود ۲۲۰۷۶۲ نفر برآورد شده است .
یکی از شهرستان های باستانی ایران به شمار می رود که به دلیل برخورداری از موقعیت جغرافیایی و ارتباطی هموار از دیرباز مورد توجه بوده و می توان آن را مرکز جاذبه های تاریخی استان مرکزی نامید .

ساوه دارای آثار باستانی متعددی از زمان ساسانیان ، صفویه ، سلجوقیه ، زندیه و قاجاریه می باشد .

انار ساوه

انار معروف ترین محصول کشاورزی این شهرستان است . این شهرستان خاکی بسیار حاصلخیز دارد و رودخانه دائمی قره چای ، رودخانه های مزلقان و شور از مهمترین منابع آب زراعی منطقه ساوه به شمار می روند ، به همین سبب کشاورزی و باغداری در شهرستان ساوه دارای رونق فراوانی است .

باغ های انار بیش از ده هزار هکتار بوده و برداشت سالیانه انار در این منطقه ، حدود ۱۵۰ هزار تن می باشد .

شهرصنعتی ساوه

شهر صنعتی کاوه بزرگترین شهر صنعتی ایران است که در این شهرستان قرار دارد . شهر صنعتی کاوه به دلیل برخورداری از موقعیت ممتاز جغرافیایی ، سهولت دسترسی به جاده های ترانزیت و سایر نقاط ایران ، نزدیکی به اتوبان تهران و فرودگاه بین المللی IKA به منطقه ویژه اقتصادی در سال ۱۳۹۰ تبدیل گردید .

همچنین برخورداری از تاسیسات زیر بنایی مناسب و دسترسی به خطوط راه آهن سراسری به یک قطب بزرگ صنعتی بین المللی تبدیل گردیده است .

دانشگاه های ساوه

دانشگاه های آزاد اسلامی ، دانشگاه پیام نور ، دانشکده علوم پزشکی ، موسسه عالی انرژی ، دانشگاه فخر رازی ، دانشگاه آزاد واحد سما ، موسسه آموزش عالی ناصر خسرو ، موسسه آموزش عالی دانشستان از جمله دانشگاه های فعال شهرستان ساوه می باشند .

از معروف ترین فروشگاه های شهرستان ساوه می توان فروشگاه های زنجیره ای کوروش ، رفاه ، اتکا و تونل را نام برد .

با توجه به اطلاعاتی که در بالا به آن اشاره کردیم ، می توانیم این شهر را بستر مناسبی برای بنا کردن واحدهای جدید صنعتی متناسب با نیازهای جامعه رو به رشد دانست .

ارنواز سبزی ساوه

به همین دلیل شرکت ارنواز سبزی با مدیریت مهندس غفور اشرفی با هدف ایجاد سهولت استفاده از انواع سبزیجات بسته بندی در قالب های سبزی تازه ، سبزی خشک و سبزی سرخ شده با هدف رشد سلامت خانواده های عزیز ایرانی بنا گردید .

امیدواریم با تکیه بر تلاش و بهره مندی از بروزترین دستگاه ها و تجهیزات در زمینه بسته بندی سبزیجات بتوانیم مهمان سفره همه هموطنان گرامی در اقصی نقاط میهن عزیزمان باشیم .