انتخاب سوتال ، انتخاب سلامتی

خرید سبزی,سبزی بسته بندی,سبزی خرد شده,سبزی خشک

امروزه با توجه به رشد روزافزون جمعیت، گرانی محصولات کشاورزی و کمبود زمان برای تهیه غذا افراد ناچارا به مصرف موادغذایی ناسالم روی آورده اند که مصرف مداوم این محصولات با الگوی تغذیه نادرست، سبب بروز مشکلات ناخوشایندی خواهد شد. بدین سبب سوتال در راستای امنیت و اصلاح الگوی مصرف مواد غذایی با هدف ایجاد سهولت استفاده سبزیجات در زمینه تولید و بسته بندی انواع سبزی خرد شده، سبزی خشک، سبزی سرخ شده و  سبزی بسته بندی برای هموطنان عزیز، در جهت رشد سلامت خانواده فعالیت می کند.

سوتال با بهره مندی از بروزترین دستگاه ها و تجهیزات، انواع سبزی مورد نیاز از قبیل سبزی خورشتی، سبزی آشی، سبزی خوردن و کلیه سبزیجات خشک شده را به صورت بسته بندی های کاملا بهداشتی با تاییدیه وزارت بهداشت در کوتاهترین مدت در دسترس شما عزیزان قرار می دهد. همچنین سوتال مفتخر است که برای نخستین بار در ایران، طرح تحویل سبزیجات بهداشتی درب منزل (دلیوری) را اجرا نموده است. با روند اتخاذ شده توسط تیم مهندسین مجرب سوتال، انتظار می رود در کمترین زمان برند سوتال بتواند تنوع سبزیجات خود را به حداکثر رسانده و کلیه مایحتاج سبزیجات برای مصارف خانگی را تامین نماید.

خرید سبزی

دلیل انتخاب شعار «انتخاب سوتال، انتخاب سلامتی» این است که اولویت سوتال سلامتی تغذیه در خانواده‌های ایرانی است.

سوتال در تلاش است با جلب رضایت مشتریان، بازار فروش خود را هرچه سریعتر گسترش داده و در اقصی نقاط ایران نمایندگی فروش سبزی سوتال را اعطا نماید. از این رو سوتال آمادگی خود را جهت همکاری با فروشگاه ها، رستوران ‌ها، تالارهای پذیرایی و کلیه مراکز پخش مواد غذایی اعلام می دارد.

سوتال پخش کننده انواع سبزی تازه، سبزی خشک و سبزی سرخ شده

مهمان سفره های رنگین شما

خرید سبزی,سبزی بسته بندی,سبزی خرد شده,سبزی خشک

خرید سبزی,سبزی بسته بندی,سبزی خرد شده,سبزی خشک

خرید سبزی,سبزی بسته بندی,سبزی خرد شده,سبزی خشک

آخرین مطالب سوتال

پیاز

پیاز

پیاز

شرکت پخش سبزی سوتال جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به
سبزی گشنیز را بشناسیم

سبزی گشنیز را بشناسیم

تاریخچه سبزی گشنیز

این گیاه در زبان

سبزی شنبلیله

سبزی شنبلیله

تاریخچه شنبلیله

سبزی شنبلیله در زبان فارسی

سبزی جعفری

سبزی جعفری

این گیاه (سبزی جعفری) در زبان فارسی «جعفری»،

X