ساوه

ساوه

ارنواز سبزی شهرستان ساوه

ساوه یکی از شهرستان ها و دومین شهر بزرگ استان مرکزی می باشد که جمعیت آن در سرشماری سال ۱۳۹۵ ، حدود ۲۲۰۷۶۲ نفر برآورد شده است .
یکی از شهرستان های باستانی ایران به شمار می رود که به دلیل برخورداری از موقعیت جغرافیایی و ارتباطی هموار از دیرباز مورد توجه بوده و می توان آن را مرکز جاذبه های تاریخی استان مرکزی نامید .

ساوه دارای آثار باستانی متعددی از زمان ساسانیان ، صفویه ، سلجوقیه ، زندیه و قاجاریه می باشد .

 

انار ساوه

انار ساوه

انار معروف ترین محصول کشاورزی این شهرستان است . این شهرستان خاکی بسیار حاصلخیز دارد و رودخانه دائمی قره چای ، رودخانه های مزلقان و شور از مهمترین منابع آب زراعی منطقه ساوه به شمار می روند ، به همین سبب کشاورزی و باغداری در شهرستان ساوه دارای رونق فراوانی است .

باغ های انار بیش از ده هزار هکتار بوده و برداشت سالیانه انار در این منطقه ، حدود ۱۵۰ هزار تن می باشد .

 

شهر صنعتی ساوه

شهرصنعتی ساوه

شهر صنعتی کاوه بزرگترین شهر صنعتی ایران است که در این شهرستان قرار دارد . شهر صنعتی کاوه به دلیل برخورداری از موقعیت ممتاز جغرافیایی ، سهولت دسترسی به جاده های ترانزیت و سایر نقاط ایران ، نزدیکی به اتوبان تهران و فرودگاه بین المللی IKA به منطقه ویژه اقتصادی در سال ۱۳۹۰ تبدیل گردید .

همچنین برخورداری از تاسیسات زیر بنایی مناسب و دسترسی به خطوط راه آهن سراسری به یک قطب بزرگ صنعتی بین المللی تبدیل گردیده است .

 

دانشگاه ساوه

دانشگاه های ساوه

دانشگاه های آزاد اسلامی ، دانشگاه پیام نور ، دانشکده علوم پزشکی ، موسسه عالی انرژی ، دانشگاه فخر رازی ، دانشگاه آزاد واحد سما ، موسسه آموزش عالی ناصر خسرو ، موسسه آموزش عالی دانشستان از جمله دانشگاه های فعال شهرستان ساوه می باشند .

از معروف ترین فروشگاه های شهرستان ساوه می توان فروشگاه های زنجیره ای کوروش ، رفاه ، اتکا و تونل را نام برد .

با توجه به اطلاعاتی که در بالا به آن اشاره کردیم ، می توانیم این شهر را بستر مناسبی برای بنا کردن واحدهای جدید صنعتی متناسب با نیازهای جامعه رو به رشد دانست .

ارنواز سبزی ساوه

ارنواز سبزی ساوه

به همین دلیل شرکت ارنواز سبزی با مدیریت مهندس غفور اشرفی با هدف ایجاد سهولت استفاده از انواع سبزیجات بسته بندی در قالب های سبزی تازه ، سبزی خشک و سبزی سرخ شده با هدف رشد سلامت خانواده های عزیز ایرانی بنا گردید .

امیدواریم با تکیه بر تلاش و بهره مندی از بروزترین دستگاه ها و تجهیزات در زمینه بسته بندی سبزیجات بتوانیم مهمان سفره همه هموطنان گرامی در اقصی نقاط میهن عزیزمان باشیم .

نظر دهید

X
نوین وب ساز نوین وب ساز نوین وب ساز یو اس ای لاتاری