ارنواز سبزی

درباره ما

شرکت ارنواز سبزی در سال ۱۳۹۵ در راستای امنیت و اصلاح الگوی مصرف مواد غذایی و تحقق شعار خود «انتخاب سوتال، انتخاب سلامتی» تاسیس گردید. درک و برآورده سازی نیازها و خواسته های مشتریان اولین و مهمترین خط مشی شرکت سوتال می باشد. بدین سبب سوتال برای جلب رضایت مشتریان خود با افزایش کیفیت محصولات و تولیدات خود با به کارگیری ابزار و سیستم مدیریت نوین، تجهیز و توسعه آزمایشگاه از لحاظ فنی و تخصصی، به کارگیری بروزترین ماشین آلات و تجهیزات کامل در تولیدات انواع سبزی، استفاده از تجهیزات و سیستم های اداری بروز همچنین بهره گیری از سیستم تحویل درب منزل (دلیوری) آماده تامین و پخش انواع سبزی تازه، سبزی خشک و سبزی سرخ شده در سطح گسترده می باشد.

ماموریت ارنواز سبزی تهیه و توزیع انواع مایحتاج سبزیجات خانوارها با تاکید بر تعهد اجتماعی، سلامت و بهداشت کامل محصولات می باشد.

ارنواز سبزی همواره بر بهبود فرآیندها و ارتقاء سطح کیفی محصولات خود در جهت تامین رضایت مشتری و تعهد اجتماعی تاکید داشته و به خلاقیت، مسئولت پذیری و مشارکت همکاران خود بها خواهد داد.

آرزوی ارنواز سبزی صادرات محصولات خود به اقصی نقاط کشور عزیزمان و سایر کشورهای جهان همچنین کسب امتیاز برترین شرکت توزیع کننده سبزیجات بسته بندی در ایران می‌باشد.
شماره تماس های شرکت
۰۹۱۲۳۴۹۳۴۷۸

شرکت ارنواز سبزی ساوه

ارنواز سبزی

تهیه و توزیع انواع مایحتاج سبزیجات در بسته بندی های بهداشتی و همچنین ارائه کیفیت بالا با به کارگیری بروزترین ماشین آلات و تجهیزات کامل در تولیدات انواع سبزی و ارسال محصولات به اقصی نقاط کشور

X
نوین وب ساز نوین وب ساز نوین وب ساز یو اس ای لاتاری